sobota, 27 sierpnia 2011

Oj takie tam różności.

Na początek będę się nieco chwalić. Od jakiegoś czasu walczę z tłuszczykiem na mym ciele. Do 15 czerwca nie było rezultatów ale okazało się że to wina niedoczynności tarczycy. Dostałam leki i od właśnie 15 czerwca przez miesiąc ubyło mi 8 kilo. Potem przez kolejne dwa tygodnie już znacznie mniej bo tylko 2 kilo. No i koniec. ok 5-6 tygodni waga sobie latała to kilo w górę to w dół. Cierpliwie czekałam. No i w końcu znów coś się ruszyło. Ogłaszam że różnica między wagą z 15 czerwca a 26 sierpnia wynosi 14 kilo. Ja się cieszę chociaż nie bardzo po mnie widać. No ale przy takiej nadwadze jak moja to normalne. Jednak mieszczę się w spodnie w które wcześniej sie dopiąć nie mogłam. To samo z jedną z bluzek. Aż sobie tu krzyknę :HURA:)


Dawno nie pokazywałam ze swoich prac więc chociaż teraz pokażę torbę która uszyłam z trzy tygodnie temu ale jeszcze nie doczekała sie publikacji. material w krateczkę z cekinkami. kwiatek odpinany( jak broszka) zapinanie na zasadzie wsuwania "jęzora" w szlufkę :)

I jeszcze kilka zdjęć z wyjazdu. To już ostatnie.
Wałbrzych:Szczawno Zdrój.Pozdrawiam wszystkich serdecznie i jeszcze na koniec powiem że wszystkie przesyłki jakie miałam wysłać są w drodze. A może już coś doszło.

9 komentarzy:

kachna pisze...

bardzo fajna torba :)

curiously pisze...

Super torba! No i gratuluję Ci, 14 kg to naprawdę bardzo dużo:)

Karola pisze...

Joasiu!!! I ja z Tobą zakrzyknę gromkie HURRA!!! Gratuluję i życzę dużo siły i wytrwałości!!!

Śliczna torba, materiał cudny! i broszka piękna wielofunkcyjna :) bo z torby może wędrować na kurteczkę, sweterek itp... :)

Bea pisze...

super torba :)
i wyjazd udany!!!
pozdrawiam Asiu!

vairatka pisze...

Brawo Joasiu!!!!! Trzymam cały czas kciuki za Twoją walkę!!!

Mona_63 pisze...

Torbiszcze cudne!!! I gratulacje co do wagi! Oby nie śmiała Ci już... podskoczyć!!! :D

Katarzyna pisze...

Torba cudowana!! Gratuluje wytrwalosci w walce z waga :)

Karolina pisze...

yOASIU czekam na info w związku z wymianką i publikacje tego co dostałaś.

Zielona pisze...

Yoasiu torba jest superowska!!
A wiesz co mi się najbardziej podoba?! Kwiatek :P nawet nie wiesz jak bym chciała takie umieć... niestety nie mam talentu do szycia i takie kwiatki-broszki kupuję w hurtowni :/ Może i tanio ale wcale nie są takie piękne...A teraz tyle kobiet szuka kwiatów do włosów na wesela...