czwartek, 12 listopada 2009

Takie Tam

Zacznę od tego że od tygodnia troszkę zdycham. I ja i Basia..... Obie kaszlemy, smaramy i czujemy sie podle. Oskrzela i zapalenie gardła, leki, sok malinowy i tony chusteczek ..... Jedzenie smakuje jak trociny. zresztą jeść sie nie chce:/

Ale dziś udało mi się dotrzeć na pocztę. Wysłałąm kwiatki broszki za wyzwanie blogowe i Candy na forum. Wysłałąm tez przesyłke małą do Barbarelli a gdy wróciłam do domu spotkałam listonosza który dostarczył mi własnie przesyłke od niej....
Madziu jestes KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziekuje za listki i za łośki..... te maleńkie łośki sa przesłodkie:))))))))))))))
No i te takie no ..... na pewno się przydadzą.... Dziekuję ....Dziekuje za wszystko:***** Więcej w wiadomości prywatnej będzie.

Spakowane mam trzy kolejne wysyłeczki . Jedna urodzinowa.... niestety poleci z półtora miesiecznym poślizgiem:(((( ale chyba lepiej późno niż wcale.

Dziś nic nie pokaże bo nadal nie mam aparatu. Ma wrócić do mnie jutro.
Dlatego przepraszam że nadal nie mam fotki Candy.
Tez będzie jutro.

Jutro też kilka ...tak, tak znów kartek ale poza nimi bedą 3 scrapuszka które wczoraj udało mi sie zrobić gdy ból głowy troszke zmalał.


A dziś wzieło mnie na wspomnienia troszkę. Pożadkowałam soje szpargały i trafiłam na pudełko z pamiątkami.... ale o tym jutro. Bo też chce zrobić zdjęcie.
A dziś to nawet nie wiem po co ten wpis :))

No nic pora dorobić sobie herbaty.
A właśnie zalegam troszke z odpowiedziami na maile itp ale na prawdę słabo myślę. Postaram sie do niedzieli poodpowiadać na wszystko.

2 komentarze:

Mmorelia61-Kasia pisze...

Każdy wpis dobry. Chandrę zabija, chooróbsko wygania itd.
Kartki są urocze, masz zacięcie dziewczyno, aż sto!...
A jakbyś podała adres na email' to mam coś dla Ciebie.
Pozdrawiam
Kasia

coco.nut pisze...

yoasiu, ty lepiej zamiast na pocztę do łóżka zmykaj!!! z zapaleniem oskrzeli po ulicach się nie należy włóczyć!!! zdrówka obu wam życzę i trzymaj się ciepło!!!

ps. ja zaglądam regularnie do ciebie, tylko nie zawsze komentuję - wiesz jak jest z czasem... a kartki robisz ostatnio bombowe!!! :)