środa, 28 października 2009

Rózne sprawy

Sprawa pierwsza
Dostałam przesyłkę od Skrzatki. Zaskoczenie było ogromne. Dostałam między innymi Scrapka o mnie, który mnie wzruszył do głębi.Dostałam tez cudowna rameczkę w której się zakochałam. Jest taka bardzo "moja". Dostałam tez różne różowe różności które na pewno się przydadzą a na takie coś najwieksze ( Skrzatka wie co) mam już nawet pomysł^^
Dziękuję kochana

Sprawa druga
Zrobiłam małą przerwę w kartkach i zrobiłam sobie dwie strony do albumu w którym będa zdjęcia z wycieczki do Ciechocinka. narazie dwie strony. teraz muszę zamówić więcej papierów z cudownek kolekcji ILScrap. Zakochałąm sie w tych papierach a że zdjęc mam sporo to papierów potrzeba mi więcej:)
Ot takie proste stronki.... Ale ja w zasadzie ucze sie od nowa scrapować.
Ze ścinków tego samego papieru wyszła jeszcze kartka świateczna


Ale nadal robie też kartki:

Karkta można powiedzieć komiksowaZ ptaszkami
Świateczna w czerni
Z Gwiezdnym wieńcem

Z szablonem od SkrzatkiBasia tez zrobiła kartkę:)

5 komentarzy:

mamuta pisze...

TA ślubna wygrywa :)))- świetna !!
Pozdrawiam :*

ewa pisze...

Asiu ileż rózności rozmaitych !fantastycznie się wszystko ogląda:):) pozdrawiam serdecznie!!

coco.nut pisze...

ta komiksowa jest bezbłędna!!! ale w ogóle wszystko jest powalające, wysyp prześlicznych różności u ciebie!!! i ten gwiazdkowy wieniec i drzewko (super!!!) i w ogóle... super!!!

Izabella pisze...

Fantastyczne karteczki, ślubna faktycznie pomysłowa:)ale i pozostałe przepiękne:)))A już drzewko w albumie to od razu przyciągnęło mój wzrok, rewelacyjne jest!!! Pozdrawiam ciepło.

Brzoza pisze...

Świąteczna kartka w czerni jest fantastyczna!! Uwielbiam takie klimaty, a jak jeszcze w Twoim wykonaniu to wogóle super.
A propo ucieczki na kawę - Wsiadaj w pociąg i przyjeżdżaj do Warszawy.