sobota, 5 września 2009

Jeszcze żyję

Jeszcze żyję jak widać. Poprzedni album leży bo nie ma zdjęć. Zawsze są ważniejsze wydatki. Jakoś tak już mam i nie wiem czy coś się kiedyś zmieni. Ale mimo wszytko ten wpis będzie optymistyczny. No dobra w miarę optymistyczny. Nie narzekam. Nie chcę. Kłopoty były są i będą. Nie chcę myśleć o nich. Co ostatnio robiłam? Byczyłam się. Sporo czytałam książek. Polubiłam Paulo Coelho. Staram się odszukać jeszcze jakiś sens w tym wszystkim. Na razie walczę sama z sobą. Dałam sobie czas do maja. Do urodzin. Muszę w tym czasie wiele zmienić. W sobie, ze sobą i w koło siebie. Jak na razie idzie mi chyba dobrze. Schudłam 3 kilo. tak wiem to nie wiele jak na moje sadełko ale mam motywację by tym razem może dociągnąć to dalej. Stwierdziłam że muszę zadbać o siebie cieleśnie i duchowo. Sporo spaceruję i uśmiecham się do ludzi. Co z tego wszystkiego będzie nie wiem. Czasami miałabym ochotę się komuś wypłakać w mankiet ale że żadnego obok nie mam więc odpada. :)
Nie mam pojęcia kiedy coś znów napiszę. Ale mam nadzieję że już niedługo. Zawsze mam nadzieję. :)


10 komentarzy:

coco.nut pisze...

trzymaj się Yoasiu!!! życzę powodzenia w realizacji postanowień i szybkiego powrotu to netowego życia (niektórzy tu do ciebie tęsnią wiesz?)
:*

Barbarella pisze...

fajnie , że dałaś znak życia :)
Wracaj, będzie lepiej :)

cassia.wu pisze...

Oj, jak dobrze, że się odzywasz :)))3mam kciuki za postanowienia, no i nie stać swojego poczucia humoru z tymi kilogramami. Nie znikaj nam Yoasia, nie znikaj!!!!A jak będziesz się chciała komuś pożalić, to na mnie możesz zawsze liczyć. Buziaki

Niebiesko_Oka pisze...

no nareszcie Jesteś!
kartki fajniusie :)
będzie dobrze, musi być!
:D

Joanna pisze...

no i się doczekałam, ściskam Joasiu, jaśminowa

Magda i Marta pisze...

Yoasiu !!!!!!!!!!!!!!!!

Głowa do góry!!!!!!!!!!!!!!

Zobaczysz wszystko się ułoży.... Życie jest okrutne ale trzeba cieszyć się drobiazgami bo nic innego nam nie zostaje... :-)

Buziaki
Papapa

leemonca pisze...

Fajnie, że wróciłaś!!! trzymam kciuki, żebyś wytrwała w swych postanowieniach - dużo, dużo buziaczków

Makówka - pełna pomysłów pisze...

Zdjęcia cudnej modelki wywołaj koniecznie! Skrapowanie takich pięknych fotografii na pewno dobrze zrobiłoby każdemu:) Fajne to, co napisałaś o uśmiechaniu się do ludzi:) Och, potrzeba nam się do siebie uśmiechać, bardzo potrzeba! Pozdrowienia baaaaaardzo ciepłe przesyłam!:)

ewa pisze...

Piekne róże na kartkach!!! Acha-trzymaj się-nie jest łatwo ale na pewno wytrwasz w postanowieniach!!! Ściskam kciuki i Ciebie:)

Nulka pisze...

nie znikaj już na tak długo :*